ÖZNUR ÇALIK TECDE'DE ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU...


Ak Parti Milletvekilimiz Öznur ÇALIK incelemelerde bulunmak üzere Tecde'ye geldi.


AK Parti Milletvekili Öznur Çalık Tecde Mahallesi Muhtarı Abuzer Akkuş'u Muhtarlık makamında ziyaret ederek Tecde Mahallesi sorunları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Ali Yiğit'e ait işyerinde oluşturulan ''Hayır Kitaplığı''nı inceleyen Öznur Çalık burda yaptığı açıklamada,okuma alışkanlığının kazanımı adına yapılan,askıda kitap projelerinin desteklenmesine önemle vurgu yapan Öznur Çalık bu kitaplığa hertürlü desteğin verileceğini açıkladı.

   Tecde Mahallesinde inşaatı devam etmekte olan çok amaçlı Spor Komleksi inşaatında incelemelerde bulunan Çalık,Tecde Spor Kopleksinin 2012 yılı sonlarına doğru tamamlanacağını bildiren Çalık,Spor kompleksinin Tecde'ye ayrı bir güzellik katacağını söyledi.

   Öznur Çalık ve beraberindekiler Tecde Şentepe İlköğretim okuluna geçtiler.Öznur Çalık'ın Şentepe okuluna gelişi sırasında öğrencilerin yoğun ilgi sevgi gösterileri gözlerden kaçmadı.Öznur Çalık ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut Okulun sorunlarını bizzat yetkililerden dinleyerek okulda var olan eksikliklerin çok kısa bir sürede giderileceğini belirttiler.Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut burda yaptığı açıklamada Tecde Mahallesine 24 derslikli Anadolu Lisesinin yapılacağını,Anadolu Lisesinin Tecde Nihat Tecdelioğlu ilköğretim'in yanına yapılacağını ve projesinin tamamlığını belirtti.

   AK Parti Milletvekili Öznur Çalık daha sonra yaklaşık 50 öğrenciye kışlık bot ve ayakkabı yardımında bulundu.Öznur Çalık sözlerini şöyle sürdürdü.Tecde Mahallesi Malatyamızın güzide yerlerinde olduğunu ve Tecde Mahallesine yeni açılacak yollarla Tecde'nin alt merkezlerinden olacağını,Spor Kompleksiyle,Anadolu Lisesyle ve oluşturulacak alt merkezlerle Tecde Malatyanın gözde Mahallelerinden biri haline geleceğini söyleyen Çalık Tecde Mahallesinin AK Parti nezdinde öneminin çok büyük olduğunu belrtti.

   Öznur Çalık www.malatyatecde.net sitesini de ziyaret ettiğini, sitemizi çok beğendiğini ifade etti.

   Tecde Mahallesi Muhtarı Abuzer Akkuş ise yapılan ve yapılacak olan hizmetlere teşekkür etti.

Haber Foto Ali YİĞİT Tecde
17.01.2011
 
Haber 17.1.2011 tarihinde eklendi. Şimdiye kadar 4566 kez okundu.
 

Gönderen : Musa BAYINDIR 17.1.2011 18:38:43
   
Yorum : Seçim yaklaştı ya birer ikişer gelirler, malatyayı hindistan gibi yönetenler çok şeyler yaptık diye övünürler.dalkavuklarda onaylarlar.
 
 

Gönderen : Ahmet Genç 19.1.2011 17:31:02
   
Yorum : Doğru seçimler yaklaştımı siyasiler her zaman olduğu gibi seçmenin arasına dağılır.Ama bazı insanlarda bir makama geldiklerinde kardeşliği unutur,makamın verdiği üstünlük ile insanlara üstten bakarlar o makam ellerinden gittimi o zama siyasileri beğenmezler.Elbetteki her siyasetçiyi beğenmek zorunda değildir insanlar.
 
 

Gönderen : mihri gencay 13.6.2011 14:55:12
   
Yorum : zavallı malatya halkı sefaletten ölüyor yinede dalkavukları desteklemekten vazgeçmiyor bu kadının neyine oy verilir millet vekili olacak diye öldü geberdi sonunda ak partiden yüz buldu aday oldu seçilip duruyor hiçbir hizmetide yoktur o zavallı itilmiş kakılmış insanların elini sıkmayı yanaklarını öpmeyi iş sayıyor. sevimsiz itici mide bulırıcı biri işte oy verenlerin durumu da ortada bunlara acımazda ne yapılır.
 
 

Sayfa : [ 1 ]
 

Son Kültürel Yazılar

Reklam

 

Yazarlar

Mustafa TERCAN

CAMİLERİN DEĞİŞMEYEN MÜDAVİMLERİ

Yazıyı Oku...

Ali YİĞİT

MALATYA'YA ULU CAMİ

Yazıyı Oku...

Haydar ŞAHİN

DARBE

Yazıyı Oku...

Suat GÜLŞEN

KERNEĞİN SUYUNUN AKIŞI GÜZEL

Yazıyı Oku...

Metin CAN

BİREYSEL KURTULUŞUN ŞİFRELERİ

Yazıyı Oku...

Ramazan ASLAN

UYANIŞ

Yazıyı Oku...

Muhammet KARACAN

ZAMANE HANIMLARI

Yazıyı Oku...

Tüm haberlerin telif hakkı MalatyaTecde.Net'e aittir...

 
Künye | Yazar Girişi | Yönetici Girişi
© Copyright 2005 - 2011 MalatyaTecde.Net All Rights Reserved
Web Tasarım : Korhan ÖZBEK